MÖBLER / Bord / Matbord 6798050
*
nr 679 8050
Matbord
1950-tal, längd: 145, djup: 74, höjd: 73
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 17:46:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/1 11:43:52
1
100 kr
31/1 15:25:45
2
300 kr
31/1 15:36:38
3
250 kr
31/1 15:36:48
3
350 kr
31/1 16:02:56
4
Vinnande bud
31/1 17:18:46
3
450 kr
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord matbord matsalsbord
-
7164 Matbord
1930-tal. Bredd: 150+ 2x60, djup: 75 cm, höjd: 74 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19
-
7177 Matbord
design: studio Copenhagen, "Pelto", Ikea, 1996. Br..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:35
-
7198 Slagbord
1900-tal, furu. Bredd: 54 + 2x57, djup: 110 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:12
*
Matbord
Läs mer om 50-tal
nr 679 8050
Matbord
1950-tal, längd: 145, djup: 74, höjd: 73
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/1 11:43:52 | 1 | 100 kr |
31/1 15:25:45 | 2 | 300 kr |
31/1 15:36:38 | 3 | 250 kr |
31/1 15:36:48 | 3 | 350 kr |
31/1 16:02:56 | 4 | Vinnande bud |
31/1 17:18:46 | 3 | 450 kr |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord matbord matsalsbord
-
7164 Matbord
1930-tal. Bredd: 150+ 2x60, djup: 75 cm, höjd: 74 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19 -
7177 Matbord
design: studio Copenhagen, "Pelto", Ikea, 1996. Br..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:35 -
7198 Slagbord
1900-tal, furu. Bredd: 54 + 2x57, djup: 110 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:12